Facebook Youtube

Technické poradenství

Při plánování i samotné realizaci stavby může dojít k situacím, kdy si nejste přesně jisti, jakou variantu zvolit nebo jak vyřešit konkrétní konstrukční problém. V případě stavebních nejasností nebo dotazů týkajících se tepelněizolačních vlastností staveb, jsou vám k dispozici techničtí poradci YTONG, kteří vám zdarma poskytnou odborné konzultace.

Technické poradenství se vám bude hodit v případě jakýchkoliv dotazů, které se mohou objevit již ve fázi plánování, nebo během samotné realizace stavby. Počítat můžete s telefonickými i osobními konzultacemi, konkrétní problémy s vámi techničtí poradci YTONG vyřeší nejen v kanceláři, ale i přímo na vaší stavbě.

Neváhejte se poradit s profesionály!

Naši speciálně vyškolení techničtí poradci jsou držiteli evropského certifikátu Energetický poradce dle evropské směrnice EPDB, udělované společností DEKRA Certification. Můžete se spolehnout, že vám poradí se všemi komplikacemi v oblasti stavebnictví, stavebních postupů, úspor energie a tepelněizolačních vlastností.

Máte-li dotaz, na který potřebujete odborně odpovědět, neváhejte se na technické poradce obrátit. Využijte jednoduchý formulář níže a my vám rádi pomůžeme.

Technické poradenství Popis obrázku Naši techničtí poradci YTONG vám poradí přímo na vaší stavbě