Facebook Youtube

Řešení pro úsporné domy

Při plánování stavby domu je důležité si uvědomit, do jaké míry ovlivňují použité stavební materiály budoucí náklady na vytápění. Úsporné neboli nízkoenergetické domy představují dnes nejen módní trend, ale zejména významnou cestu k úspoře nákladů za energii. Nabízíme tři energeticky úsporná řešení YTONG pro rodinné domy.

V projektu s názvem „Netopte zbytečně“ jsme pro vás připravili tři energeticky úsporná řešení, která jsou navržena tak, aby výsledná stavba měla při využití kvalitního obvodového zdiva YTONG maximální uživatelský komfort a výborné tepelněizolační schopnosti.

Jaké výhody přinášejí energeticky úsporná řešení YTONG?

  • Mají výborné tepelněizolační vlastnosti
  • Vytvářejí příjemné vnitřní klima a zdravé prostředí uvnitř domu
  • Nabízejí nadstandardní komfort bydlení a prodlužují životnost domu
  • Zajišťují značné úspory za vytápění

Vyberte si ze třech variant úsporných řešení

  1. 1 Základní variantou je energeticky úsporný dům, který se obejde bez dalšího zateplení, lze jej pořídit rychle a bez zvýšených nákladů. Tento dům má výborné tepelně izolační vlastnosti a nabízí příjemné vnitřní klima, můžete počítat s o třetinu nižší energetickou spotřebou než u běžných novostaveb.
  2. 2 Nízkoenergetický dům nabízí maximálně poloviční energetickou spotřebu, než mají běžné novostavby. Díky prodyšným stěnám přispívá ke zdravému a velmi příjemnému vnitřnímu klimatu, nabízí tak nadstandardní komfort moderního bydlení.
  3. 3 Pasivní dům patří mezi extrémně úsporné domy, nepotřebuje téměř žádnou energii na vytápění, obvodové stěny jsou na první pohled k nerozeznání od běžného zdiva, nabízejí však srovnatelnou únosnost při maximálních izolačních vlastnostech.

Chcete se dozvědět více o jednotlivých úsporných řešeních YTONG? Navštivte webové stránky Netoptezbytecne.cz.

Řešení pro úsporné domy Popis obrázku Vyberte si ze tří energeticky úsporných řešení pro rodinné domy