Facebook Youtube

Nejvýhodnější cenová nabídka

Dokud přesně nevíte, kolik prostředků lze ušetřit při nákupu stavebního materiálu, může se vám realizace hrubé stavby prodražit. Připravíme pro vás výhodnou cenovou nabídku, kde vám podle vašeho projektu přesně spočítáme, kolik materiálu YTONG na hrubou stavbu potřebujete.

Co je nejvýhodnější nabídka a co vám přinese?

Nejvýhodnější nabídka je bezplatná služba, kterou nabízíme všem stavitelům rodinných domů. Cílem této služby je zpracování cenové nabídky a přesného výpisu stavebního materiálu YTONG. Na základě cenové nabídky se pak můžete lépe a zodpovědněji rozhodnout, jaký stavební materiál využijete při realizaci svého rodinného domu.

  • Zdarma vám spočítáme, kolik stavebního materiálu YTONG budete potřebovat.
  • Sestavíme vám podrobný výpis stavebního materiálu.
  • Doporučíme vám nejvýhodnější řešení pro obvodové stěny.
  • Nabídneme vám další doplňkové služby YTONG pro samostavitele rodinných domů.

Když chcete ušetřit za stavební materiál, vyžádejte si nejvýhodnější nabídku

Naši techničtí poradci vám podle vašeho projektu spočítají, kolik stavebního materiálu YTONG na stavbu potřebujete, navrhnou nejlepší řešení pro obvodové stěny a zároveň vám sestaví přesný výpis potřebného materiálu. Díky nejvýhodnější nabídce výrazně ušetříte, na stavbě vám nebude materiál chybět ani přebývat.

  1. 1 Vyplňte jednoduchý nezávazný formulář, který naleznete v dolní části stránky.
  2. 2 Do přílohy připojte projekt rodinného domu, nebo nám jej zašlete poštou.
  3. 3 Formulář nám nezapomeňte odeslat.

V průběhu několika dní vám naši techničtí poradci YTONG zpracují cenovou nabídku. Výsledek vám zašleme zpět na uvedenou e-mailovou adresu. Následně se můžete v klidu rozhodnout, zda je pro vás naše nabídka zajímavá.

Víte, že…

Stavební materiál potřebný na hrubou stavbu tvoří pouze 9 % celkových nákladů na realizaci domu. Při standardní velikosti domu 130 m2 vás stavební materiál vyjde v ceníkových cenách na 270 tis. Kč. V případě, že si vyžádáte zpracování cenové nabídky, můžete při uvedených parametrech ušetřit za stavební materiál
až 67 tis. Kč
.