Facebook Youtube

Certifikované firmy

Realizace hrubé stavby je bezesporu náročný proces, který vyžaduje značné odborné znalosti a dovednosti z oblasti stavebnictví. Přičteme-li k tomu specifika práce se stavebním materiálem YTONG a časté požadavky na rychlost výstavby, není nad to mít za partnery zkušené odborníky.

Certifikované firmy jsou zárukou kvality

Z tohoto důvodu věnujeme značné úsilí pravidelnému proškolování stavebních firem a řemeslníků, následně jejich certifikaci. Pouze ti nejlepší získají certifikát TZUSu a společnosti XELLA CZ, s.r.o., který garantuje, že firma a její zaměstnanci znají správné pracovní postupy a jsou schopni efektivně pracovat se stavebním systémem YTONG.

Hledáte-li spolehlivou stavební firmu, chtějte certifikát

Stavební firmy, které absolvují školení YTONG, splní stanovené podmínky a jejich stavby projdou detailní prohlídkou, získají certifikát TZUSu. Takto certifikované firmy jsou zárukou kvality, správných pracovních postupů a úsporné a efektivní práce se stavebním materiálem YTONG.

  • Stavební firmy pravidelně školíme v našem certifikačním středisku.
  • Odborné školení se skládá z teoretické a praktické části, probíhá celý den.
  • Firmy na školení získají nejen znalosti správných pracovních postupů, ale také technických vlastností a výhod stavebního systému YTONG.

Hledáte spolehlivého partnera pro realizaci vašeho domu? Prověřené certifikované stavební firmy z okolí vašeho bydliště naleznete v naší databázi. Stačí si vybrat!

Certifikované firmy Popis obrázku Pravidelně provádíme školení a certifikaci firem